Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Beyaz Kanatlı Kelebek

    40 dakika
    • Çocuk Oyunu
    • Müzikli Danslı Oyun

    Beyaz Kanatlı Kelebek

    Müzikli Danslı Tiyatro Oyunu

    Yaş Sınırı: 2+

    Bitmek bilmeyen istekleri ve oburluğuyla bir kral, sevgi dolu ve komik mi komik bir soytarı, hem ailesini, hem doğayı ve hayvanları çok seven prenses ve ormanın koruyucusu güzeller güzeli bembeyaz bir kelebek… Kahramanlarımız sarayda, ormanda, yollarda nelerle karşılacaklar, maceraları onları nereye götürecek? Çocuklarımızı Beyaz Kanatlı Kelebek adlı çocuk oyunumuza bekliyoruz!
     

    Oyun başladıktan sonra içeri seyirci alınamamaktadır.
     

    Yazan, Yöneten: Kerem Yalçın

    Oynayanlar: Hilal Vitaş, Çağla Engin, Mert Bulut, Hazal Zengin

    Afiş Tasarım : Pınar Başol

     Oyun başladıktan sonra içeri seyirci alınamamaktadır.

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.

    • Biletiniz mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak ise, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçmenizi rica ederiz, aksi takdirde biletinizin iptal işlemi gerçekleştirilememektedir.

    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.

    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.

    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.

    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü