Binlerce etkinlik ve mekanı keşfet...
Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    Şehrini Keşfet #Şehrine Özel Etkinlikler
    Bir Bu Eksikti – Tiyatro Dünyası Oyuncuları

    Bir Bu Eksikti – Tiyatro Dünyası Oyuncuları

    Üsküdar Mimar Sinan Meydanı . Atlas çıkmazı no:7 kat:1 (Watsons üstü) Üsküdar-İstanbul 09 Haziran Cuma - 18 Haziran 2023 Pazar
    120 dakika
    • Komedi

    Bir Bu Eksikti
    Tiyatro Dünyası Oyuncuları

    Süre: 2 perde
    Yaş Sınırı: 12+

    Atiye Hanım, eski nişanlısının oğlu Şakir Sokullu’yu aramaktadır. Şakir Sokullu’ya yüklü bir para vermek isteyen Atiye Hanım’ın tek şartı Şakir’in başka akrabası olmamasıdır. Gazete ilanını gören Şakir, dostu Ahmet Temiziş ile köşke parasını almaya gelir. Bildiği kadarıyla yaşayan başka akrabası yoktur. Ancak bir ikiz kardeşinin olduğunu fark etmesi uzun sürmeyecektir. Şakir’in ikizi Ali, evin genç kızı Suna’ya aşık olurken karısı Ayşe de Şakir’in peşindedir.

    Bir Bu Eksikti, hem geleneksel tiyatromuzdan çok güzel tatlar sunarken hem de artık ekibin alışılmış tempolu ve eğlenceli yorumuyla seyirciye bol kahkahalı bir oyun vaadediyor.
     

    Yazan: Ray Cooney
    Yöneten: Can Törtop,
    Oyuncular: Berke Hürcan,Ece Gürsel,Can Törtop,Ümmühan Kıldiş,Ferhat Balaban,Gamze Umaz,Mustafa Atamer,Ayşen Erikli

     

    Lütfen almak istediğiniz tarihi seçiniz
    İstanbul Anadolu - Üsküdar Yeni Sahne

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletiniz mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak ise, en geç etkinlik saatinden 48 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz. 
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir. 
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır. 
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Bir Bu Eksikti – Tiyatro Dünyası Oyuncuları Biletleri ve Fiyatları

    İstanbul AnadoluBir Bu Eksikti – Tiyatro Dünyası Oyuncuları İstanbul Anadolu Biletleri

    AdresÜsküdar Yeni Sahne
    Organizasyon Fazla Mesai Tiyatro Grubu
    95,00 TL'den başlayan fiyatlarla
    AdresÜsküdar Yeni Sahne
    Organizasyon Fazla Mesai Tiyatro Grubu
    95,00 TL'den başlayan fiyatlarla
    AdresÜsküdar Yeni Sahne
    Organizasyon Fazla Mesai Tiyatro Grubu
    95,00 TL'den başlayan fiyatlarla