Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Bir Don Kişot Macerası

    • Çocuk Oyunu

    Bir Donkişot Macerası

    Doğayı ve insanları seven Kahraman Şövalye Don Kişot'un gönüllü olarak koruduğu, herkesin mutlu ve kardeşçe yaşadığı,Yeşil Vadi adında masal gibi bir orman vardı.Yeşil Vadi ormanın en güzel yanı herkesin kurallara uyduğu tertemiz bir orman olmasıydı. Fakat birden kötü kalpli poşet cadının ortaya çıkmasıyla  güzelim yeşil vadi de büyük bir çevre kirliliği meydana gelmişti.

    Don Kişot hariç ormanda olan herkes korkuyla  yaşamaya başlamıştı. Kahraman olarak gördükleri  Don Kişot'tan poşet cadıyı  yakalamasını istiyorlardı. Fakat Don Kişot da aslında cesur bir kahraman değil korkak bir şövalyeydi. Cadı'yı yakalamak isteyen bir diğer  kahramanımız Bekçi Şakir ile Don Kişotun’un yolları ormanda kesişir. Güçlerini birleştirip cadıya karşı yeni planlar hazırlarlar. Birlikte el ele vererek  zor da olsa poşet cadıyı yakalayıp kirliliğin  sadece ormanı değil her yere yayılabilir bir şey olduğunu ve hayatımızda temizliğin ne kadar önemli  bir şey olduğunu anlatırlar.

    Oyuncular : Ahmet Giray Yıldırım, Emre Gümüş, Bilge Bilge

    Genel Sanat Yönetmeni : Kutay Şahin

    Yazan-Yöneten : Ahmet Giray  Yıldırım

    Dekor Tasarım : Muhammet Topraktepe

    Kostüm Tasarım : Tuba Kızılkaya

    Ses-Işık : Harun Özden – Emrah Sürücü

    Fotoğraf-Video :Yusuf Baran

    Afiş Tasarım : Açelya Güney

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz. 
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir. 
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır. 
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü