Binlerce etkinlik ve mekanı keşfet...
Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    Şehrini Keşfet #Şehrine Özel Etkinlikler
    Bir Garip Orhan Veli

    Bir Garip Orhan Veli

    Zeytinlik mahallesi Türkçü sokak no:6 34140 Bakırköy/İstanbul 30 Mayıs 2023 Salı
    • Tiyatro

    Bir Garip Orhan Veli 

    Yaş Sınırı: 12+

    Reha Özcan Kumpanyası'nın sahnelediği Bir Garip Orhan Veli seyircisiyle buluşmaya devam ediyor. Orhan Veli hergün bir başka rengini görüyordu hayatın...bazen hırçın dalgalar...bazen güneşli yagmurlar..evi bazen sığınak bazen zindan...bir gariplik vardı bu işte...önündeki çukuru göremezdi çünkü aklı başka yerdeydi...

    Bir Garip Orhan Veli’de yaşama sevincini, umudunu, tutkularını, İstanbul sevdasını kusursuz bir dille bize aktaran ölümsüz şair Orhan Veli’nin dizeleri usta yazar Murathan Mungan'ın kalemiyle, Reha Özcan’ın etkileyici oyunculuğu ve yönetmen Murat Sarı ve Ayşegül Hardeyn in modern yorumuyla sanatseverlerle yeniden buluşuyor. Bir Garip Orhan Veli oyununda teknolojinin ve müziğin harmanlandığı görüntülerle çarpıcı bir sahne dili kullanılıyor.

    Oynayan: Reha Özcan 
    Yazan: Murathan Mungan
    Yöneten: Murat Sarı-Aysegul Hardern
    Işık Tasarım: Ayşe Sedef Ayter
    Müzik: Nejat Dimili, Cem İdiz
    Animasyon: Reha Sakar

    Lütfen almak istediğiniz tarihi seçiniz
    İstanbul Avrupa - House Of Performance

    ** Sufle Organizasyon etkinliklerinde ücret iadesi yapılmamaktadır.

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 48 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz. 
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir. 
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır. 
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Bir Garip Orhan Veli Biletleri ve Fiyatları

    İstanbul AvrupaBir Garip Orhan Veli İstanbul Avrupa Biletleri

    AdresHouse Of Performance
    SON 9 BİLET Koltuklar tükenmeden biletini al
    2 BİLETİN 1'İ BEDAVA Aynı seanstan En az 2 bilet seçiminde aktif olacaktır.
    Organizasyon House Of Performance
    230,00 TL'den başlayan fiyatlarla