Binlerce etkinlik ve mekanı keşfet...
Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    Şehrini Keşfet #Şehrine Özel Etkinlikler
    • Türkçe
    • English
    Bir Hamletim Bir Nuri

    Bir Hamletim Bir Nuri

    Kızılay Mahallesi, Kumrular Cd. 20-A D:2, 06000 Çankaya/Ankara 18 Haziran 2023 Pazar
    • Komedi

    Bir Hamletim Bir Nuri

    Yaş Sınırı: 13+
    Süre: 70 dk.

    Aziz Saydut’un kaleme aldığı oyun, Oyunculuk sınavına hazırlık dönemi ile Oyunculuk sınavında yaşanılan hikâyeyi dramatik olarak anlatılmakta. 2020-2023 Tiyatro sezonunda Aziz Saydut’un Yazıp Yönettiği dördüncü oyun olmakta. Aziz Saydut, Oyunculuk için, Ordu, Erzurum, Kars sınavlarına girmiş yaş dolayısı ile giremediği sahne sanatlarına, Dramatik Yazarlık kazanarak devam etmekte. Bir Hamletim Bir Nuri Sahnede birçok tirat oyunculuk performansı yüksek olarak sunmakta. Hamlet ile Nuri iki önemli tirat sahnede hayat buluyor.

    Yazan: Aziz Saydut
    Yöneten-Oynayan: Aziz Saydut
     

    Lütfen almak istediğiniz tarihi seçiniz
    Ankara - Bambu Sahne

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletiniz mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak ise, en geç etkinlik saatinden 48 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçmenizi rica ederiz, aksi takdirde biletinizin iptal işlemi gerçekleştirilememektedir.
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Bir Hamletim Bir Nuri Biletleri ve Fiyatları

    AnkaraBir Hamletim Bir Nuri Ankara Biletleri

    AdresBambu Sahne
    Hubaba Tiyatro
    Organizasyon Hubaba Tiyatro
    90,00 TL'den başlayan fiyatlarla