Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Bir İshak’sın Bir Cemil

    Dicle kent Bulvarı Velat Yapı 10, 21070 Kayapınar/Diyarbakır 12 Şubat 2023 Pazar
    50 dakika
    • Dram

    Bir İshak’sın Bir Cemil

    Yılmaz Erdoğan'ın yazdığı “Bir İshak’sın Bir Cemil” oyunu, biri siyasi ve diğeri adli suçtan tutuklu ve aynı koğuşta kalan iki kişinin hikayesidir.

    Bu oyunda İshak karakteri o kadar naif o kadar içten yazılmıştır ki, Yılmaz Erdoğan'ın büyüdüğüne üzülürsünüz. İshak duydukları yüzünden siyasetten korkan, onun çalışıp ağasının kazanmasını kabullenmiş biridir sadece. Hümanisttir. Kin tutamaz. Korkusundan kızar sadece siyasete. Cemil, İshak'la aynı hücreye kapatıldığında bile tam olarak anlayamaz onu. Ancak acır ona. Onun bilgisizliğine kızar. Cemil, aralarındaki kopuşun sebebini anlayışsızlık olduğunu, İshak son kez o kapıdan çıkarken birbirlerini hiç dinlemeden ayrılmalarından da anlar mı bilmem. Cemil tek başına kalır o hücrede, bir İshak'ı bile olmadan. Sahne kararır.

    Lütfen almak istediğiniz tarihi seçiniz
    Diyarbakır - Amed Şehir Tiyatrosu Sahnesi

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletiniz mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak ise, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçmenizi rica ederiz, aksi takdirde biletinizin iptal işlemi gerçekleştirilememektedir.
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Bir İshak’sın Bir Cemil Biletleri ve Fiyatları

    DiyarbakırBir İshak’sın Bir Cemil Diyarbakır Biletleri

    AdresAmed Şehir Tiyatrosu Sahnesi
    SON 4 KOLTUK Koltuklar tükenmeden biletini al
    50,00 TL'den başlayan fiyatlarla
    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü