Binlerce etkinlik ve mekanı keşfet...
Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    Şehrini Keşfet #Şehrine Özel Etkinlikler
    -

    Bir Kadının Bahçesi

    25 Mayıs Perşembe - 28 Mayıs 2023 Pazar
    60 dakika
    • Dram

    Bir Kadının Bahçesi

    Süre: 60 dk.

    Sevgilisiyle yeni ayrılmış bir kadın, aşk, ilişkiler, evlilik, kadın ve erkeğin toplumsal rolleri gibi konuları derinlemesine ele aldığı podcast yayınlarında, yaşadığı bu ayrılığın nedenlerini düşünmeye ve bu düşüncelerini dinleyicileriyle paylaşmaya başlar. Aşkın sandığımız kadar masum bir his olmadığını, klasik aşk masallarının inandırıcılığını çoktan yitirdiğini ve aşkın günümüzde bir iktidar savaşına dönüştüğünü gözler önüne seren karakterimiz, Aristofanes’ten Freud’a, Lilith’ten Havva’ya kadar verdiği örneklerle geçmişte yaşadığı ilişki deneyimlerini mercek altına alır.

    Fakat bir noktada direksiyonu karanlık tarafa kırar ve oyunun akışı da bu karardan sonra değişir. Artık o da, eskisi kadar masum değildir.

    HELL TİYATRO

    Yazan: Üstüngel Arı
    Yöneten: Onur Kaya
    Oynayan: Melike Yaman
    Dramaturg: Sevdagül Demirci
    Dekor ve Işık Tasarımı: Eren Uğurhan
    Hareket Tasarım: Pınar Alkan
    Müzik: Ömür Kaya
    Oyun Asistanı: Gamze Karakaya

    Lütfen almak istediğiniz tarihi seçiniz
    İzmir - Kemeraltı Nazım Hikmet KM -Konak Sahnesi
    Ankara - Aralık Sahne

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletiniz mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak ise, en geç etkinlik saatinden 48 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçmenizi rica ederiz, aksi takdirde biletinizin iptal işlemi gerçekleştirilememektedir.
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Bir Kadının Bahçesi Biletleri ve Fiyatları

    AnkaraBir Kadının Bahçesi Ankara Biletleri

    AdresAralık Sahne
    Organizasyon Aralık Sahne
    100,00 TL'den başlayan fiyatlarla

    İzmirBir Kadının Bahçesi İzmir Biletleri

    İzmir Nazım Hikmet Kültür Merkezi
    Organizasyon İzmir Nazım Hikmet Kültür Merkezi
    90,00 TL'den başlayan fiyatlarla