Binlerce etkinlik ve mekanı keşfet...
Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    Şehrini Keşfet #Şehrine Özel Etkinlikler
    • Türkçe
    • English
    • Hrvatski
    • Shqip
    Bir Kış Gecesi Rüyası

    Bir Kış Gecesi Rüyası

    90 dakika
    • Dram

    Bir Kış Gecesi Rüyası

    Yaş Sınırı: 12+
    Süre: 1 saat 30 dakika / Tek perde

    John Cariani’nin yazdığı “Bir Kış Gecesi Rüyası (Neredeyse Kasabası)”adlı oyunu, Zeynep Özden çevirip yönetti.Oyunda oynayanlar: Başak Meşe, Barış Çakmak, Arzum Orhan, Doruk Akçiçek, Zeynep Özden.

    Bugün, 10 dakikalığına, dünyanın “neredeyse” var olmayan bir kasabasındayız. Hava buz gibi. Sihirli kuzey ışıkları yaralı, kırık kalpleri hiç beklemedikleri bir anda aşkla ısıtıveriyor. Her biri on dakika süren dokuz duyarlı buluşma.Paramparça olmuş kalbini küçük bir kese kağıdı içinde taşıyan bir kadından, canı yanmayan adama, gökten düşen ayakkabılara, biten bir ilişkiden, yeni kıvılcımlanan bir aşka uzanan eğlenceli ve gerçeküstü hikayeler… Bu sıradan insanların yaşamlarına değen sihir, dünyayı büsbütün aydınlatamasa da, yolculukta karşılaşılabilecek sürprizlerin biraz yolumuzu ışıtabileceğini hatırlatıyor. Büyülü bir kış gecesinde, Neredeyse Kasabası’nda  kuzey ışıklarının mistik enerjisiyle insan kalbinin yaşamı değiştiren gücü deneyimleniyor.Gidenler, kalanlar, hiç gitmemiş olanlar, orada olmayanlar, cevabı yolda arayanlar dokuz farklı öyküde aynı örgüde iç içe geçiyorlar…

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletiniz mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak ise, en geç etkinlik saatinden 48 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçmenizi rica ederiz, aksi takdirde biletinizin iptal işlemi gerçekleştirilememektedir.
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu