Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Bir Koca Bulmaca.

    120 dakika
    • Komedi

    BİR KOCA BULMACA 

    Süre: 120 dk - 2 Perde

    Bir adam, birden fazla kadın, bulmaca içinde bulmaca ve tecrübenin taş çıkartan avantajı.

    Ray Cooney'nin ölümsüz eseri "Haydi Karına Koş"tan uyarlanan oyunumuz yaşlı bir kadının genç bir çapkını kendi kurduğu örümcek ağının içine düşürmesini şaşırtarak ve güldürerek anlatıyor.

    Yazan: Ray Cooney

    Uyarlayan ve Yöneten: Arda BİÇEN

    Oyuncular: Arda Biçen, Yavuz Gülbey, Sena Nur Bezirgan, Hilal Demirkaya, Nazlıcan Dizdar, Mert Can Temur, Emre Şentürk, Adar Yalçın, Gülbahar Biçen

    Ses ve Işık: Tolga Biçen, Faik Yalçın

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletiniz mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak ise, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçmenizi rica ederiz, aksi takdirde biletinizin iptal işlemi gerçekleştirilememektedir.
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü