Binlerce etkinlik ve mekanı keşfet...
Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    Şehrini Keşfet #Şehrine Özel Etkinlikler
    -

    Bir Masal Ya Da Gerçek

    Murat Paşa Mah. Saray Bosna Caddesi Çağrı İş Merkezi Zemin Kat 01 Nisan Cumartesi - 02 Nisan 2023 Pazar
    60 dakika
    • Komedi

    Bir Masal Ya Da Gerçek

    Süre: 1 saat

    Bu oyunda sizin karşınıza çok farklı bir tarzda çıkıyoruz. Bugüne kadar izlediklerinizden çok farklı. Size yine bir hikaye aktaracağız elbette. Zaten bu tiyatronun olmazsa olmazıdır. Bu sefer eski günlerde ki gibi sadece anlatacağız. E biraz da olsa oynayacağız. Peki size biraz komik biraz hüzünlü bir aşk hikayesi anlatsak. Çok ilginç olacak. Çokça mutlu, çokça hüzünlü bir aşk hikayesi.

     

    Lütfen almak istediğiniz tarihi seçiniz
    Erzurum - Medya Sanat Evi Oda Tiyatrosu

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletiniz mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak ise, en geç etkinlik saatinden 48 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz. 
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir. 
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır. 
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir. 

     

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Bir Masal Ya Da Gerçek Biletleri ve Fiyatları

    ErzurumBir Masal Ya Da Gerçek Erzurum Biletleri

    AdresMedya Sanat Evi Oda Tiyatrosu
    Medya Sanat Evi
    Organizasyon Medya Sanat Evi
    30,00 TL'den başlayan fiyatlarla
    AdresMedya Sanat Evi Oda Tiyatrosu
    Medya Sanat Evi
    Organizasyon Medya Sanat Evi
    30,00 TL'den başlayan fiyatlarla