Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Bir Narsistin Anatomisi

    beydağı sokak no 17/A rasimpaşa mahallesi yeldegirmeni kadikoy 15 Şubat Çarşamba - 23 Şubat 2023 Perşembe
    70 dakika
    • Tiyatro

    Bir Narsistin Anatomisi

    Oyun Süresi: 70 Dk.
    Yaş Sınırı: 16+

    Oyunda, boşanmasına rağmen içene düştüğü yıkımdan bir türlü kurtulamayan, zihnindeki ‘’vazgeçememe’’ hali içerisinde kaybolan, evliliği boyunca günlerini hiçlik deryasında el yordamı ile geçirmeye çalışırken adı ‘’Deli’’ ye çıkan Cevher ’in; boşandığı eşiyle, çevresiyle ve en önemlisi de kendisiyle yüzleşme sürecine tanıklık ediyoruz. 

    ’Bir insanın yıkılışı, bir şehrin çöküşü gibidir… Her cinayette kanla işlenmez… Sana tepeden tırnağa sırılsıklam âşık olmuş ve koşulsuz güvenen birinin kalbinde umarsızca, koskocaman bir delik açmak… Ve onu bir daha kendini bile sevemeyecek, gölgesiz biri hale getirmek… İşte bu cinayetlerin en büyüğüdür aslında.’

    Oyunun Adı: Esaret- Cesaret/ Bir Narsistin Anatomisi
    Yazan ve Oynayan: Zuhal Güven
    Ses ve Işık: Hüseyin Emre Güven

    Lütfen almak istediğiniz tarihi seçiniz
    İstanbul Anadolu - Allegro Sahne

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletiniz mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak ise, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçmenizi rica ederiz, aksi takdirde biletinizin iptal işlemi gerçekleştirilememektedir.
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Bir Narsistin Anatomisi Biletleri ve Fiyatları

    İstanbul AnadoluBir Narsistin Anatomisi İstanbul Anadolu Biletleri

    AdresAllegro Sahne
    140,00 TL'den başlayan fiyatlarla
    AdresAllegro Sahne
    140,00 TL'den başlayan fiyatlarla
    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü