Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Bir Okul Yaptıralım

    • Müzikli Çocuk Oyunu

    Bir  Okul Yaptıralım

    Balıkçı Baba

    Bilgi: 12 Mart 2022 tarihindeki etkinlik için 1+1 hediye bilet kampanyası mevcuttur. 1 bilet alarak 2 kişi katılım sağlayabilirsiniz.

    Balıkçı baba ve kızları deniz kenarında bir köyde yaşamaktadırlar.Baba her sabah ,balık tutmaya gitmektedir.Fırtınalı bir günde yine teknesiyle,balığa çıkar.Kızları merakla ,babanın dönmesini beklemektedirler.Balıkçı baba telaşla eve gelir.Kızlar merakla nerede kaldın diye sorarlar.Kızlara başından geçenleri anlatmaya başlar.Kızlar merakla dinlemeye başlarlar. Baba o fırtınada balık bulamayınca ağlarını toplarken,birden bire ağların içinde bir içi altın dolu bir sandık bulur.Kızlar zengin olduk diye sevinirler.Baba sakin olmalarını,altınların bir kısmını alıp şehirde bir arsa alacağını söyler ve kızlara altınları bırakıp gider.Abla Selma  altınları dans &müzik dersleri alıp sosyeteye girmek istediğini söyler. Kardeşi sevgi ise ķöye bir okul yaptıralım der.Selma kardeşine altınları bozdurup gazeteye ilan vermesini ister.bu sırada cemil & kamil aylak,aylak dolaşırken gazetedeki ilanı görüp "bunlar herhalde çok zengindirler,bunlara hoca gibi gidip paralarını çalalım derler.Kızlara gidip Selma ya ders vermeye başlarlar.Sevgi bunların hırsız olduğunu anlar ve paraları saklar. Cemil ile Kamil boş para kesesini alıp kaçarlar.Selma paralar gitti diye üzülürken Sevgi gerçeği anlatır,Selma çok sevinir köye bir okul yaptırmaya söz verir.  Bu arada balıkçı baba bir yere gitmemiş kızlarını takip etmiştir. Cemil ve Kamil'i kulaklarından tutup getirir.Kızlardan özür dileyip okul inşaatında çalışma sözü verirler

    SELMA :BÜYÜK KIZI

    SEVGİ : KÜÇÜK KIZI

    CEMİL: HIRSIZ

    KAMİL : HIRSIZ

     

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz. 
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir. 
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır. 
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü