Binlerce etkinlik ve mekanı keşfet...
Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    Şehrini Keşfet #Şehrine Özel Etkinlikler
    Bir Taşın Başında

    Bir Taşın Başında

    Fener, Bülent Ecevit Blv. No:2, 07190 Muratpaşa/Antalya 10 Haziran 2023 Cumartesi
    • Dram

    Bir Taşın Başında

    Bir çevirmen, bir denetçi, bir heykeltraş 'anıt mezar' projesi için "Bir Taşın Başında" bir araya gelir. "Bir Taşın Başında" duruş, kendi sıradan yaşamlarında bir seçim yaparak bir şeyleri değiştirebilmenin mücadelesidir.

    Lütfen almak istediğiniz tarihi seçiniz
    Antalya - Panda Sahne

    **Pande Sahne etkinliklerinde iptal-iade-değişim yapılamamaktadır.

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir. 
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır. 
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir. 

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Bir Taşın Başında Biletleri ve Fiyatları

    AntalyaBir Taşın Başında Antalya Biletleri

    AdresPanda Sahne
    Organizasyon Panda Sahne
    70,00 TL'den başlayan fiyatlarla