Binlerce etkinlik ve mekanı keşfet...
Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    Şehrini Keşfet #Şehrine Özel Etkinlikler
    • Türkçe
    • English
    • Hrvatski
    • Shqip
    Bir Yaz Dönümü Gecesi Rüyası - Eğlenceli Cuma

    Bir Yaz Dönümü Gecesi Rüyası - Eğlenceli Cuma

    90 dakika
    • Komedi

    Bir Yaz Dönümü Gecesi Rüyası // Kulis Sanat Tiyatrosu

    Yaş Sınırı : +8

    Oyun Süresi : 2 Perde, 90 Dakika

    ***Seyircilerin biletlerini gişeden en geç 19.30'da almaları gerekmektedir.

    Theseus ve Hippolyta’nın evlilik töreni heyecanı ile başlayan romantik komedi türündeki Bir Yaz Dönümü Gecesi Rüyası, günümüzde de yaygın olan “Aşıklar kavuşacak mı?” sorusu ile devam ediyor. Aşk ve kavuşma telaşesi içindeki aşkların hikayesini izliyorken, bir yandan da periler diyarında Tiatnia ve Oberon’un evlatlık çocukları için birbirleriyle oynadıkları oyunlara tanık oluyoruz. Bütün bunlar bir yana, oyun içinde bir oyun hazırlığındaki esnaflar da var güçleri ile çalışmaktalar.  Büyüklere masallar tadındaki Bir Yaz Dönümü Gecesi Rüyası’nı izlerken yer yer aşk kavgalarına gülecek, yer yer ise Titania ve periler ile büyüleneceğiz. O halde herkesi bu büyülü dünyayı keşfetmeye bekliyoruz.

    Yazan : William Shakespeare 

    Yönetmen : Sinan Pekinton 

    Yönetmen Yardımcısı : Ayşin Tabiloğlu

    Koreograf : Hakan Odabaşı 

    Müzik : Turgay Erdener 

    Oyuncular : Serkan Melikoğlu, Ayşin Tabiloğlu , İrfan Buzcu, Sinem Lökbaş, Esin Ercan , Nilsu Akman , Oğulcan Tural, Emre Olanca , Yağmur Evin , Emre Kaymak, Çağrıl Atay, Sezgin Özteke, Asena Melikoğlu, Zeynep Ok , Eylem Demirhan, Ece Burçin Nurlu, Burçin Sezen , Kıvanç Bozkır

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.

    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 48 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz. 

    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.

    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.

    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.

    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu