Binlerce etkinlik ve mekanı keşfet...
Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    Şehrini Keşfet #Şehrine Özel Etkinlikler
    -

    Biri Ailemi Dedi? - Online Canlı Tiyatro

    70 dakika
    • Komedi

    Biri Ailemi Dedi? - Online Canlı Tiyatro

    Yaş Sınırı: Büyük Oyunu / 13+
    Tür: Absürt Komedi
    Süre: Tek perde - 70 dk.

    BİLGİ: Etkinliğine ait bilet alabilmek için konum kısmı "İstanbul" olarak seçilmesi gerekmektedir. Aksi halde farklı bir şehirden bilet almak istediğiniz de Biletini al butonu aktifleşmeyecektir. Veya İnternet Tarayıcısı üzerinden direkt alabilirsiniz. Bilet alımında yardım almak için 08504660463 numarasından ulaşabilirsiniz.
    BİLGİ: Etkinlik online canlı olarak yapılacaktır. Etkinlik youtube üzerinden gerçekleşecek ve bilet alan seyirciye etkinlik günü youtube canlı yayın linki iletilecektir.

    Bir köşe yazarı olan Aygül’ün bu haftaki konusu Kaynana ve Gelinlinler… ve Gelin ve Kaynana ilişkilerinin geçmişten günümüze süreç içerisindeki değişimi…
    Konu güzel ama Aygül’ün kaynanası olmadığı için, empati kurup bir türlü köşe yazısını yazamıyor.
    Daha sonra hiç görmediği kaynanası birden çıkageliyor.
    Bu kaynana öyle bir kaynana ki, düşman başına…
    Kaynanaların kötü olmadığına inana Aygül’ün fikirleri tamamen değişiyor. Bununla birlikte çarpık aile ilişkileri başlangıç veriyor fakat hesaba katılmayan bir şey daha var.
    O da Aygül’ün sıra dışı ailesi…

    Entrikası bol, kahkahası zirve, keyfi gıcır Aygül’ü, arada kalan kocası Atakan’ı, Cazgır kardeşi Cansu’su, Cansun’unda pimpirikli kocası Emre’siyle, bombeli kaynanası Sadakati ve kaynananın üç kağıtçı yavuklusu Veysi’siyle…
    Sıradanlıktan Uzak Biri Aile mi Dedi?

    Minik bir Uyarı
    Tansiyon hastası ve panik atağı olanlar için pek de uygun değil, çünkü gülmekten kalp krizi geçirebilirsiniz. İşin esprisi bir yana gelirken peçete getirmenizi tavsiye ederiz. Çünkü bakarsınız Gülmekten ağlayabilirsiniz.

    Online Canlı Tiyatro Hakkında
    -Etkinlik Malatya'da Kongre Kültür Merkezinde Saat 19.30 olarak seyirci ile birlikte sahnelenecektir. 19.30'da Canlı Yayın başlayacaktır.
    -Canlı Yayın Youtube üzerinden yapılacaktır.
    -Bilet alan seyirciye yayın linki etkinliğin olduğu gün iletilecektir.
    -Farklı kamera açılarından yayın yapılması planlanmaktadır.
    -Etkinlik ve yayın hakkında bilgi almak isterseniz 08504660463 numarasından ulaşabilirsiniz.
    -Etkinliğin çekimi yüksek çözünürlüklü kameralar ile yapılacaktır.
    -Etkinlik kurallarında, Hakkında ve paylaşımlarda değişiklik hakkımız saklıdır.
     

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletiniz mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak ise, en geç etkinlik saatinden 48 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz. 
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir. 
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır. 
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir. 

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu