Binlerce etkinlik ve mekanı keşfet...
Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    Şehrini Keşfet #Şehrine Özel Etkinlikler
    -

    Birileri - Öykü, Onur, Ferda 'Özgürlük Üçlemesi'

    Hasanpaşa Mahallesi Atabey Sokak No 9 Kadıköy Kadıköy / İstanbul 10 Nisan 2023 Pazartesi
    • Dram
    • Trajedi

    Birileri - Öykü, Onur, Ferda 'Özgürlük Üçlemesi'

    Yaş Sınırı: 13+
    Tür: Trajedi & Dram
    Süre: Tek perde, 85 dakika

    Proje tasarımını İlyas Özçakır'ın yaptığı Birileri projesinde, İnsan Hakları Evrensel Bildirgesi’nin her bir maddesi için 30 farklı yazar tarafından yazılacak 30 kurmaca hikaye, 30 farklı oyuncu tarafından üçlemeler halinde sahneye taşınıyor.

    Özgürlük Üçlemesi: Öykü, Onur, Ferda 

    ÖYKÜ

    Kurumsal bir şirkette, başarılı bir kariyeri olan Öykü, bir sosyal medya paylaşımı sebebiyle işten kovulur. Özel hayatının kurumsal kimlikleri zedeleyen yönlerini gizleme ve törpüleme çabası nihayetinde Öykü’yü kendi varlığını tehdit eden bir noktaya sürükleyecektir.

    ONUR

    Ablasının düğününe hazırlanmakta olan kırklı yaşlarının başındaki Onur, bu sırada kendini düğün konuklarının kendisinin ne zaman evleneceğiyle ilgili soracakları sorulara yanıt vermeye hazırlamaktadır. Çünkü eşcinsel ilişkilerin toplumsal kabul görmediği bir ortamda kendini en yakınlarından bile gizlemek zorunda kalmıştır. Kendinden on beş yaş küçük olan sevgilisi yeni bir kuşağa mensuptur ve kendini olduğu gidip çevresine de kabul ettirmekte ondan çok daha rahattır ve onu da daha rahat olmaya ikna etmeyi ister.

    FERDA

    Ferda yazar olmaya çalışan genç bir kadındır. Yarattığı hikâye ve hikâyenin ana karakteri olan Feza, yapımcılar tarafından sansüre uğrayınca Ferda hikayesini ve Feza’yı yeniden yazmaya karar verir. Ancak bu değişimin karşısında duracak olan Feza, yaradılışına özgü cin fikirleriyle hikâyenin seyrini umulmadık şekilde değiştirecektir.

    Topluluk İsimleri - Civil Production

    Oyuncular:
    İrem Kalaycıoğlu
    Özgür Yetkinoğlu
    Gül Doğa Selvi
    Yazar: Çağdaş Ekin Şişman, Can Utku, Alis Çalışkan
    Yönetmen: İlyas Özçakır
    Kostüm Tasarım: Hande Üzüm
    Asistan: Çağla Zorlutürk

    Lütfen almak istediğiniz tarihi seçiniz
    İstanbul Anadolu - İkincikat Kadıköy Sahne

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletiniz mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak ise, en geç etkinlik saatinden 48 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçmenizi rica ederiz, aksi takdirde biletinizin iptal işlemi gerçekleştirilememektedir.
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Birileri - Öykü, Onur, Ferda 'Özgürlük Üçlemesi' Biletleri ve Fiyatları

    İstanbul AnadoluBirileri - Öykü, Onur, Ferda 'Özgürlük Üçlemesi' İstanbul Anadolu Biletleri

    Adresİkincikat Kadıköy Sahne
    SON 10 KOLTUK Koltuklar tükenmeden biletini al
    Organizasyon İkinci Kat
    100,00 TL'den başlayan fiyatlarla