Binlerce etkinlik ve mekanı keşfet...
Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    Şehrini Keşfet #Şehrine Özel Etkinlikler
    -

    Bizden Geriye Kalanlar

    70 dakika
    • Tiyatro

    Bizden Geriye Kalanlar

    Yaş Sınırı: 13+, Yetişkin Oyunu
    Süre: Tek perde, 70 dk.

    Boşanma sürecinde olan bir çift, paylaşımlarını kendilerine göre yorumlayıp, geride bırakırlar. Fakat tekrar dönüp baktıklarında yaşadıklarını diğer tarafından görmeye başlarlar. İki farklı sonu vardır bu işin! Ayrılacaklar mı yoksa barışacaklar mı?

    Yazar: Emine Arslantürk & Alican Pulat
    Işık - Ses: Evin Koç
    Müzik: Yağmur Selçuk - Alper bekat
    Dekor Tasarım: Tarık Başkan
    Oyun Koordinatörü: Tufan Candemir, Simge Eke
    Oyuncular: Emine Arslantürk - Alican Pulat 

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletiniz mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak ise, en geç etkinlik saatinden 48 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçmenizi rica ederiz, aksi takdirde biletinizin iptal işlemi gerçekleştirilememektedir.
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu