Binlerce etkinlik ve mekanı keşfet...
Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    Şehrini Keşfet #Şehrine Özel Etkinlikler
    • Türkçe
    • English
    Böcekler – Fareler Tiyatrosu

    Böcekler – Fareler Tiyatrosu

    Kavaklıdere Mahallesi Esat Caddesi No: 28/A Çankaya, Ankara 17 Haziran 2023 Cumartesi
    50 dakika
    • Tiyatro

    Böcekler – Fareler Tiyatrosu

    Yaş Sınırı: 13+

    “Bir varmış, bir yokmuş… Zamanın birinde bir hatıra ormanı varmış…  Burası çirkin mi çirkin bir yermiş. Yaşanan her duygu, her anı buraya düşermiş. Ve sonra… BUM! Bu büyük patlamadan sonra yerle gök alt üst olmuş. Duygular çorba olmuş. Anılar bulanmış. Bir damla kanın, sütün içinde kaybolup gitmesi gibi. Güzel mi güzel olanlar, kötü mü kötü olanların arasında yok olup gitmiş. Yaşananlar kalmış ortada. Yaşananlar bu duygu havuzuyla çiftleşmiş ve o yığıntının arasından kötü mü kötü, çirkin mi çirkin, iki şey doğmuş…”

    Yazan/Yöneten: Alp Bahadır
    Oynayanlar: Arzum Gökçe, Didem Özkaya, Alp Bahadır
    Dramaturji: Onur Arpaçukuru
    Işık ve Ses Tasarımı: Emre Kurtaran
    Reji Asistanı: Eylül Beyza Hüsem
    Sahne Amiri: Emre Kurtaran
    Makyaj: Ecem Ustaoğlu
    Fotoğraf: Mert Bozkurt

     

    Lütfen almak istediğiniz tarihi seçiniz
    Ankara - Aralık Sahne

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletiniz mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak ise, en geç etkinlik saatinden 48 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçmenizi rica ederiz, aksi takdirde biletinizin iptal işlemi gerçekleştirilememektedir.
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Böcekler – Fareler Tiyatrosu Biletleri ve Fiyatları

    AnkaraBöcekler – Fareler Tiyatrosu Ankara Biletleri

    AdresAralık Sahne
    Organizasyon Aralık Sahne
    80,00 TL'den başlayan fiyatlarla