Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Boeing Boeing - Tiyatro Dünyası Oyuncuları

    Üsküdar Mimar Sinan Meydanı . Atlas çıkmazı no:7 kat:1 (Watsons üstü) Üsküdar-İstanbul 05 Şubat Pazar - 25 Şubat 2023 Cumartesi
    120 dakika
    • Komedi

    Boeing Boeing - Tiyatro Dünyası Oyuncuları

    Yaş Sınırı: 12+

    2 Perde/2 saat

    Kemerlerinizi bağlayın, koltuklarınızı dik konuma getirin ve uçuşa hazır olun. Tiyatro Dünyası Oyuncuları, Boeing Boeing ile sahnede ve yine çook eğlenceli!

    Fransa’nın en önemli komedi yazarlarından Marc Camoletti’nin yazdığı Boeing Boeing, 58 ülkede 17binden fazla gösterim yaptı. Fransa dışında en çok sahnelenen ve en çok izlenen oyun olarak Guinness Rekorlar Kitabı’na girmiştir. Bu eğlenceli oyun Tiyatro Dünyası Oyuncuları’nın özgün yorumuyla birleşti.

    Pariste yaşayan Bernard’ın ilginç bir aşk hayatı vardır. Üç farklı ülkeden birbirinden habersiz üç hostes nişanlısı ile Bernard hareketli bir hayat sürerken bir gün en olmayacak şey olur ve üç nişanlı da aynı anda Paris’e Bernard’ın yanına gelir. Bir kaos oluşmasını engellemeye çalışan Bernard’ın da iki yardımcısı vardır: Eve ziyarete gelen eski dostu Robert ve Bernard’ın uşağı Mickey.

    Bir Amerikalı, bir Fransız ve bir Alman hostes, bu bol kahkahalı oyunda sizleri bekliyor.

    Yazan: Marc Camoletti
    Yöneten: Can Törtop

    Oyuncular
    Can Törtop
    Ümmühan Kıldiş
    Ece Gürsel
    Ercan Yaşar
    Oğuzhan Polatkan
    Alev Gökmen

    Lütfen almak istediğiniz tarihi seçiniz
    İstanbul Anadolu - Üsküdar Yeni Sahne

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletiniz mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak ise, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz. 

    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir. 
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır. 
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Boeing Boeing - Tiyatro Dünyası Oyuncuları Biletleri ve Fiyatları

    İstanbul AnadoluBoeing Boeing - Tiyatro Dünyası Oyuncuları İstanbul Anadolu Biletleri

    AdresÜsküdar Yeni Sahne
    75,00 TL'den başlayan fiyatlarla
    AdresÜsküdar Yeni Sahne
    75,00 TL'den başlayan fiyatlarla
    AdresÜsküdar Yeni Sahne
    75,00 TL'den başlayan fiyatlarla
    AdresÜsküdar Yeni Sahne
    75,00 TL'den başlayan fiyatlarla
    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü