Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Bremen Orkestrası

    "Gazi Mustafa Kemal Bulvarı 114/C Maltepe-ANKARA" 29 Ocak 2023 Pazar
    45 dakika
    • Çocuk Oyunu

    Bremen Orkestrası 

    3-10 yaş arası çocuklar için uygundur.

    Oyun çok bilinen bir öykünün kuklalarla yorumlanarak yapılan bir uyarlamasıdır. Oyunda kuklaların yanı sıra masklar da kullanılmaktadır. Farklı kukla tekniklerinin uygulandığı oyunda hayvan sahipleri masklarla ve karikatürleştirilmiş kuklalarla canlandırılmaktadır... 

    Oyunun Özeti

    Eşek; Kara Dudak, Köpek; Kopi, Kedi; Gümüş ve Horoz; Koca İbik, artık yaşlanmışlar ve eskisi gibi hizmet edememektedirler. Sahipleri ise onlara sürekli kızar. Zavallı hayvanlar bu durumdan kurtulmak için uzaklara kaçarlar. Bu kaçış sırasında birbirleriyle karşılaşan kahramanlarımız, Kara Dudak’ın hırsız sahibinin çaldığı müzik aletlerini kullanarak müzik yapmaya başlarlar. Bremen'de bir sokak festivali yapılacağını duyan kahramanlarımız bu festivale katılmak için yola koyulurlar.

    ÖYKÜ: Grimm Kardeşler

    KUKLA İÇİN UYARLAYAN VE YÖNETEN: Haluk Yüce

    KUKLA VE SAHNE TASARIMI: Haluk Yüce

    MÜZİK: Nedim Yıldız

    SES VE IŞIK: Savaş Bayram

    OYNAYANLAR:

     Haluk Yüce

    Marina Yüce

    Şirin Ceylan Özen

    Lütfen almak istediğiniz tarihi seçiniz
    Ankara - Tiyatro Tempo

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.

    • Biletiniz mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak ise, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçmenizi rica ederiz, aksi takdirde biletinizin iptal işlemi gerçekleştirilememektedir.

    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.

    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.

    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.

    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Bremen Orkestrası Biletleri ve Fiyatları

    AnkaraBremen Orkestrası Ankara Biletleri

    AdresTiyatro Tempo
    50,00 TL'den başlayan fiyatlarla
    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü