Binlerce etkinlik ve mekanı keşfet...
Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    Şehrini Keşfet #Şehrine Özel Etkinlikler
    Broadway Müzikali

    Broadway Müzikali

    Altınova Sinan, Serik Cd. No:309 D:91, 07170 Kepez/Antalya 9 Haziran 2023 Cuma
    • Müzikal

    Broadway Müzikali

    Yaş Sınırı: 6+

    Yaşları 7- 15 arasında değişen 21 çocuğun dünyanın onlara ait olduğunu biz yetişkinlere anlattıkları tamamı ingilizceden oluşan tiyatro,şarkı ve koreografisini izlemeye hazır mısınız?
     

    Lütfen almak istediğiniz tarihi seçiniz
    Antalya - Mall Of Antalya Büyük Salon

    *Sufle Organizasyon'a etkinliklerde iptal-iade işlemi yapılamamaktadır.

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.
     
     

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Broadway Müzikali Biletleri ve Fiyatları

    AntalyaBroadway Müzikali Antalya Biletleri

    AdresMall Of Antalya Büyük Salon
    Organizasyon Sufle Organizasyon
    100,00 TL'den başlayan fiyatlarla