Binlerce etkinlik ve mekanı keşfet...
Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    Şehrini Keşfet #Şehrine Özel Etkinlikler
    -

    Bugün Bir Cinayet İşledim

    Osmanağa, Halil Ethem Sokak, General Asım Gündüz Cd., 34714 Kadıköy/İstanbul 9 Nisan 2023 Pazar
    45 dakika
    • Tiyatro

    Bugün Bir Cinayet İşledim

    Yaş Sınırı: 16+
    Oyun Süresi: Tek perde, 45 dk.

    "Bugün bir cinayet işledim, kusurluydu." Cinayetin kusuru ya da kusursuzu olur mu? Dikkatle bakan bir göz için kusursuz insan olur mu? Çok soru sormanın tehlikeli olduğu bir dünyada, tekinsiz bir sahnede, küçük bir çocuk, yolda kusurlar bularak büyüyor ve kendine ne kaldıysa onunla nasıl yaşadığını anlatıyor.

    Yazan: Emrah Aktürk
    Yöneten-Oynayan: Beyza Nur Metin
    Dramaturg: Cansu Yumuşak-Cihan Uysal
    Işık Tasarım: Umut Eser-Berkay Erdoğan
    Işık ve Müzik Uygulama: Berkay Erdoğan
    Yapım: Evinde Tiyatro

    Lütfen almak istediğiniz tarihi seçiniz
    İstanbul Anadolu - Moda Sahnesi

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletiniz mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak ise, en geç etkinlik saatinden 48 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçmenizi rica ederiz, aksi takdirde biletinizin iptal işlemi gerçekleştirilememektedir.
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Bugün Bir Cinayet İşledim Biletleri ve Fiyatları

    İstanbul AnadoluBugün Bir Cinayet İşledim İstanbul Anadolu Biletleri

    AdresModa Sahnesi
    Moda Sahnesi
    Organizasyon Moda Sahnesi
    90,00 TL'den başlayan fiyatlarla