-

Bugün Git Yarın Gel

Afyon - Afyon Belediye Şehir Tiyatrosu Salonu 27 Ocak Perşembe - 04 Mart 2022 Cuma
130 dakika
  • Tiyatro

Bugün Git Yarın Gel

Yaş Sınırı: 10+

2 Perde/ Komedi

Namuslu ve dürüst bir memur olan Şefik Şaşmaz, mesaisini lüks bir dinlenme tesisinde geçiren bölge müdürüne, eksik bir imzayı attırmak için gider fakat içeri bir türlü alınmaz. O ise imzayı attırmayı kafasına koymuştur. İçeri girmek için seçtiği yöntem, tesiste kalan diğer konukları da etkiler. Konukların ve tesis çalışanlarının bu karışık durumun içine sürüklenmesiyle komik ve tuhaf olaylar gelişir.

Yazan : Valentine P. Katayev

Uyarlayan : Göksel Kortay

Yöneten : Hasan H. Elmas

Sahne Amiri : Yusuf Agunsoy                                                                                                       

Reji Asistanı : Zehra Genç

Dekor : İsmail Taşkın - Vahit Küçük                                                                    

Ses & Işık : Nurullah Özuslu

Afiş & Fotoğraf : Muhammet Ali Erkek

Oyuncular :                                                                                                            

Ceren Altuğ - Sinem Kaplan - Hasan H. Elmas - Cemil Koska - Fatih Çorapsız  Dilek Elmas - Yusuf Agunsoy - Zafer Seçme - Betül Kökmen - Zehra Genç - Metin Kayacan

Lütfen almak istediğiniz tarihi seçiniz
Afyon - Afyon Belediye Şehir Tiyatrosu Salonu

• İçişleri Bakanlığı'nın genelgesi uyarınca giriş sırasındaki kontroller "Hayat Eve Sığar” (HES) uygulaması üzerinden yapılacaktır.
• İzleyicilerimizin etkinliğe gelmeden önce HES uygulamasını mobil cihazlarına indirerek aşı, hastalık ve test durumu alanlarını paylaşıma açmalarını önemle rica ederiz.
• Etkinliklerde COVID-19 önlemleri uygulanmaya devam edecektir. 
• Etkinlik boyunca maske takmak zorunludur.
• Oyun başlama saatinden 15 dakika önce yerlerinizi almanız rica olunur. Oyun başladıktan sonra içeriye seyirci alınmayacaktır.
• Oyunumuz 10 yaş ve üzeri çocuklar için uygundur. 10 yaşından küçük çocuklar salona alınmayacaktır.
• Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
• Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz.
• Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.
• Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
• Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
• Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü