Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Bugün Git Yarın Gel

    130 dakika
    • Tiyatro

    Bugün Git Yarın Gel

    Yaş Sınırı: 10+

    2 Perde/ Komedi

    Namuslu ve dürüst bir memur olan Şefik Şaşmaz, mesaisini lüks bir dinlenme tesisinde geçiren bölge müdürüne, eksik bir imzayı attırmak için gider fakat içeri bir türlü alınmaz. O ise imzayı attırmayı kafasına koymuştur. İçeri girmek için seçtiği yöntem, tesiste kalan diğer konukları da etkiler. Konukların ve tesis çalışanlarının bu karışık durumun içine sürüklenmesiyle komik ve tuhaf olaylar gelişir.

    Yazan : Valentine P. Katayev

    Uyarlayan : Göksel Kortay

    Yöneten : Hasan H. Elmas

    Sahne Amiri : Yusuf Agunsoy                                                                                                       

    Reji Asistanı : Zehra Genç

    Dekor : İsmail Taşkın - Vahit Küçük                                                                    

    Ses & Işık : Nurullah Özuslu

    Afiş & Fotoğraf : Muhammet Ali Erkek

    Oyuncular :                                                                                                            

    Ceren Altuğ - Sinem Kaplan - Hasan H. Elmas - Cemil Koska - Fatih Çorapsız  Dilek Elmas - Yusuf Agunsoy - Zafer Seçme - Betül Kökmen - Zehra Genç - Metin Kayacan

    • Etkinliklerde COVID-19 önlemleri uygulanmaya devam edecektir. 
    • Etkinlik boyunca maske takmak zorunludur.
    • Oyun başlama saatinden 15 dakika önce yerlerinizi almanız rica olunur. Oyun başladıktan sonra içeriye seyirci alınmayacaktır.
    • Oyunumuz 10 yaş ve üzeri çocuklar için uygundur. 10 yaşından küçük çocuklar salona alınmayacaktır.
    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz.
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü