Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Bugün SON

    65 dakika
    • Tiyatro

    Bugün SON

    Bir an gelir hayatın en kalabalık anında yok olmak istersin. O an, hiçbir şey önemli değildir artık. Hayatın sana sunduğu her şey manasız gelir. Yok olmak istersin; sessiz ve derinden. Arzuladığın her şeye bir adım yakınken sen, kendine en uzaksındır aslında. Kimse bilmez derinlerinde yaşadığın o gerçeği.
    İşte böyle hissediyorum uzun zamandır. Her yanım yalnızlık. Her yanım kapkara uzun bir sessizlik. Sensizim. Seninle ama sensiz. Bir kurşun yetecek. İşte bu yüzden biliyorum.
    bugün SON!

    Tasarayan – Yöneten : Halil Artur

    Oynayan

    Bilge Dalkara

    Doğuş Hüsmen

    Sevcan Çim

     

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.

    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz. 

    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.

    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.

    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.

    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü