Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Bülent Beyin Hikayesi.

    • Tiyatro

    Bülent Beyin Hikayesi

    İki perde / 110 dk

    KüçükÇiftlik Bahçe Tiyatrosu’nda gerçekle sanalın birbirine karıştığı sıra dışı bir oyun izlemeye hazır mısınız? Bülent Parlak’ın tek başına oynadığı oyunda Burcu Biricik, Barış Arduç, Sarp Apak, Şahin Irmak, Ersin Korkut, Onur Buldu, Uğur Bilgin, Necip Memili, Melis Birkan, Gülhan Tekin, Haki Biçici, Erdem Baş ve Murat Eken dijital konuk oyuncular olarak kendisine eşlik ediyor.

    Beyninizi nasıl bilirdiniz? Karışık? Buruşuk? Mucizevi? Yetersiz?… Beyniniz sizi yönetirken içerde neler oluyor dersiniz? Üzüldüğünüzde, sevindiğinizde, kızdığınızda, aşık olduğunuzda, depresyona girdiğinizde; beyniniz ne gibi mücadeleler veriyor? Beyin organlarla nasıl bir iletişim kuruyor? İnsan beyni de insan olsaydı ne olurdu?… Bütün bu soruların cevabını,
    Bülent Bey’in kadrolu Beyin'i veriyor. Bülent Bey hayatına devam ederken, Bülent Bey’i yöneten Beyin dile geliyor, insanın kaderi baştan yazılıyor.
    Tiyatro Bal Porsuğu tarafından sahnelenecek olan “Bülent BEYİN Hikayesi”, insan beyninin içerisine giriyor ve sırrı halen tam olarak çözülemeyen ‘Beyin’in organlarla verdiği yönetim mücadelesini tiyatro sahnesine taşıyor.
    Beyin karakterine, Bülent Emrah Parlak’ın hayat vereceği “Bülent BEYİN Hikayesi”ni Uğraş Güneş yazdı, Murat Eken yönetti. Bu iki perdelik komedi; barkovizyon teknolojisiyle tiyatronun iç içe geçtiği bir sahneleme tekniği kullanarak izleyici karşısına çıkıyor.
    Direklerarası Seyircileri'nin oluşturduğu “Halk Jürisi” üyeleri, 2018-2019 tiyatro sezonunda Bülent Beyin Hikayesi adlı oyunu “Özgün Yeni Oyun” kategorisinde ödüllendirmiştir.

     

    Yazan: Uğraş Güneş
    Türü: Komedi
    Yönetmen: Murat Eken
    Müzik: Ozbi
    Dekor: Barış Dinçel
    Kostüm: Ceren Eken
    Işık Tasarım: Yakup Çartık
    Afiş tasarım: Ethem Onur Bilgiç
     

     
    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü