Binlerce etkinlik ve mekanı keşfet...
Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    Şehrini Keşfet #Şehrine Özel Etkinlikler
    Burhan Öztoprak Bubble Show

    Burhan Öztoprak Bubble Show

    Fener Mahallesi Tekelioğlu Caddesi No:63 MURATPAŞA ANTALYA 10 Haziran Cumartesi - 10 Haziran 2023 Cumartesi
    45 dakika
    • Çocuk Oyunu

    Burhan Öztoprak Bubble Show

    Tüm yaş grupları için uygundur.

    Yetenek sizsinizin finalisti Burhan Öztoprak, baloncukların renklerle buluşarak sanata dönüştüğü, sihirli ve destansı yeni sahne gösterisi ile isfsanat organizasyonunda sizlerle buluşuyor.

    Akıllara durgunluk veren heyecan dolu bu yolculuğa küçük büyük herkesi bekliyoruz..

    Lütfen almak istediğiniz tarihi seçiniz
    Antalya - Antalya Muratpaşa Belediyesi Kültür Salonu

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletiniz mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak ise, en geç etkinlik saatinden 48 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçmenizi rica ederiz, aksi takdirde biletinizin iptal işlemi gerçekleştirilememektedir.
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Burhan Öztoprak Bubble Show Biletleri ve Fiyatları

    AntalyaBurhan Öztoprak Bubble Show Antalya Biletleri

    Organizasyon Limon Sanat Organizasyon
    100,00 TL'den başlayan fiyatlarla
    Organizasyon Limon Sanat Organizasyon
    100,00 TL'den başlayan fiyatlarla