Binlerce etkinlik ve mekanı keşfet...
Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    Şehrini Keşfet #Şehrine Özel Etkinlikler
    Büyüklere Masallar - Billur Köşk Masalları

    Büyüklere Masallar - Billur Köşk Masalları

    50 dakika
    • Komedi

    Büyüklere Masallar - Billur Köşk Masalları

    Yaş Sınırı : 16 yaş ve üzeri için uygundur.

    Bir kralın kızı olursanız evlenmek zorundasınız. Yok kariyer yaparım, Yok hobilerime adanmak istiyorum gibi fikirlerle gelmek olmuyor. İlla evleneceksin. İşte bizim masalımız da evlenmek istemeyen bir prenses ile başlıyor. Aşktan dili yanmış bir prenses. Babasını ikna etmek için her şeyi denedi; yalvardı, ağladı, fikirlerini şarkıyla söyledi; evlenmemek için yüz geçerli sebep listesi çıkartıp onu sarayın bütün duvarlarına yapıştırdı, pankartlarla sarayın bütün koridorlarına tek doğdum tek yaşarım sloganlarıyla eylem düzenledi ama nafile evlenmesi gerek.. Bakalım Prenses babasını ikna mı edecek yoksa gerçek aşkı bulacak mı?

     

    ***Panda Sahne etkinliklerinde ücret iadesi yapılmamaktadır.

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir. 
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır. 
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir. 

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu