Binlerce etkinlik ve mekanı keşfet...
Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    Şehrini Keşfet #Şehrine Özel Etkinlikler
    Büyülü Kaçamak

    Büyülü Kaçamak

    100. Yıl Mahallesi Uğur Mumcu Bulvarı Arena Avm, D:No 53, 16140 Nilüfer/Bursa 10 Haziran 2023 Cumartesi
    105 dakika
    • Komedi

    Büyülü Kaçamak

    Süre: 105 Dakika

    Yaşamlarının monotonluğundan bıkmış olan Türkan, ablası Şükran ve aklıevvel komşuları Derya hayatlarına renk katmak için akıllarına eve büyücü çağırmak gelir. Bu müthiş planda hesaplayamadıkları şey ise Türkan'ın eşi Erkut evdedir ve yalnız değildir. 

    Lütfen almak istediğiniz tarihi seçiniz
    Bursa - Kafa Sahne

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletiniz mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak ise, en geç etkinlik saatinden 48 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçmenizi rica ederiz, aksi takdirde biletinizin iptal işlemi gerçekleştirilememektedir.
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Büyülü Kaçamak Biletleri ve Fiyatları

    BursaBüyülü Kaçamak Bursa Biletleri

    AdresKafa Sahne
    Organizasyon Artiz Mektebi
    90,00 TL'den başlayan fiyatlarla