Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    By Mistik Show

    • Tiyatro

    By Mistik Show

    Somut Olmayan Kültürel mirasımız olan Meddahlık geleneğinin temsilcilerinden T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı Somut Olmayan Kültürel Miras Taşıyıcısı Mustafa Yeşilyurt (Meddah KAMİLOĞLU) tarafından sergilenen oyunumuz hem çocuklarımıza Milli Kültürümüzün öğelerini sevdirmek hem de geleneksel değerlerimizi öğretmek üzere özenle hazırlanmış bir tiyatro gösterisidir. Oyunumuzun içerisinde Meddahlık İpli Kukla ve Karagöz sanatı icra edilirken ayrıca günümüzde çocuklarımızın çok ilgi göstererek izlediği İllüzyon Muppet Kukla gösterisi ve Canlı Müziği bir hikaye çerisinde sunan türünde yazılmış ilk çocuk Meddah gösterisidir.

    Oynayan  : Mustafa Yeşilyurt 
    Yönetmen : Derya E.Yeşilyurt
    Teknik Yönetmen  : Cihan Ünal
    Karikatür : Orhan Karartı
    Afiş Tasarım : Cüneyt Kaya
    Müzik   : Gökhan Kılıç
    Sahne Amiri : Pınar Tuna

    Oynayan  : Mustafa Yeşilyurt 
    Yönetmen : Derya E.Yeşilyurt
    Teknik Yönetmen  : Cihan Ünal
    Karikatür : Orhan Karartı
    Afiş Tasarım : Cüneyt Kaya
    Müzik   : Gökhan Kılıç
    Sahne Amiri : Pınar Tuna

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz. 
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir. 
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır. 
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir. 

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü