Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Caligula

    12 Şubat Pazar - 05 Mart 2023 Pazar
    70 dakika
    • Tiyatro
    • Gerçekçi

    Caligula

    Yaş Sınırı: 18+ "Oyunumuz 18 yaşından küçük izleyiciler için uygun değildir"
    Tür: Sert/ gerçekçi
    Süre:1 saat 10 dakika

    Roma’nın üçüncü imparatoru CALIGULA, aşırı savurganlığı, tuhaflığı, ahlâksızlığı ve acımasızlığıyla tanınır, despotluğuyla hatırlanır. Saltanatının yükseldiği dönemde rahatsızlanır ve uzun bir süre koma halinde kalır. Herkesin öldü sandığı bir anda uyanır ve o artık eskisi gibi değildir, haliyle Roma’da da hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır. Sanat, edebiyat düşkünü, nazik bir adam, gözünü intikam, hırs ve ölüm bürüyen birine dönüşür. Senatoyu fes eder, cumhuriyeti ortadan kaldırır, Roma hazinesini eğlencelere, şatafata, lükse harcar, kız kardeşleri ile ilişkiler yaşar, önüne çıkan tüm engelleri ortadan kaldırır, kendi adaletini uygular. Seksin, çıplaklığın, striptiz danslarının, kafes dövüşünün ve sahne tasarımın ön planda olduğu Albert CAMUS’un ünlü eseri CALIGULA, farklı reji yorumu ve anlatımıyla tarihler öncesinden bize bir şeyler söylüyor…

    Eser: Albert Camus
    Dramaturgi ve Reji: Ahmet Yapar
    Oynayanlar: Yunus Beydoğan / Müberra Yüzgüleç / Kübra Özgün / Celal Can Tanrıveroğlu
    Koreografi: Gülden Celen
    Dansçılar: Gülden Celen / Yağmur Savaşkan / Kaan Kızıldere / Furkan Şahin
    Işık Tasarım: Mahir Köksal
    Dekor Tasarım: Recai Kayabaşı
    Heykel Tasarım: Sevcan Karadağ

     

    Lütfen almak istediğiniz tarihi seçiniz
    Ankara - DT Ankara Akün Sahnesi
    Ankara - CerModern Konferans Salonu

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletiniz mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak ise, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçmenizi rica ederiz, aksi takdirde biletinizin iptal işlemi gerçekleştirilememektedir.
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Caligula Biletleri ve Fiyatları

    AnkaraCaligula Ankara Biletleri

    AdresDT Ankara Akün Sahnesi
    90,00 TL'den başlayan fiyatlarla
    AdresDT Ankara Akün Sahnesi
    90,00 TL'den başlayan fiyatlarla
    AdresCerModern Konferans Salonu
    90,00 TL'den başlayan fiyatlarla
    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü