Binlerce etkinlik ve mekanı keşfet...
Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    Şehrini Keşfet #Şehrine Özel Etkinlikler
    • Türkçe
    • English
    • Hrvatski
    • Shqip
    Caretta Caretta

    Caretta Caretta

    60 dakika
    • Çocuk Oyunu

    Caretta Caretta

    Süre: 60 Dakika
    Yaş sınırı: 3+

    Konusu: Doğa Sevgisi ve Çevre bilinci.          
    Oyunun eğitim amacı çocuklarımıza doğa ve çevre bilincini aşılamaktır.

    Oyunun öyküsü denizle ormanın birleştiği şirin bir kıyı kasabasında geçmektedir. Şeker Bekçi ormanda bir kulübede yaşamaktadır. Ağaçlar, çiçekler ve hayvanlar onun her şeyidir. 
    Deniz ile Doğa Şeker Bekçi’yi okul sonrası her gün ziyaret eden ve ondan çevre ve doğa hakkında bilgiler alan iki çocuktur. 
    İrisi ile Yarısı adlı iki gezgin işsiz ormana gelirler ve dikkatsiz davranışlarıyla çevreye zarar verirler. Şeker Bekçi onları uyarır ama onlar burayı terk etmeye niyetli değillerdir.
    Bir gün yaralı bir Karetta’yı kıyıda bulan İrisi ile Yarısı, bu hayvanın az bulunan bir tür olduğunu anlayınca onu yakalayıp satmaya karar verirler.
    Deniz ile Doğa onların zorla Karetta’yı kaçırdıklarını görünce Şeker Bekçi’den yardım isterler. Şeker Bekçi çocuklarla bir plan yapar. İki çevre düşmanı Karetta’yı satmak isterken tuzağa düşerler ve Şeker Bekçi tarafından yakalanırlar...

    Yazan: TURGAY YILDIZ

    Yöneten: ALİ OKYAR

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 48 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz. 
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir. 
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır. 
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu