Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Çatıdaki Yarasa

    Fener, Bülent Ecevit Blv. No:2, 07190 Muratpaşa/Antalya 29 Ocak 2023 Pazar
    50 dakika
    • Tek Kişilik Oyun

    Çatıdaki Yarasa

    Yaş Sınırı: 15+

    İzlandalı sanatçı Vala Thorsdottir tarafından yazılan oyun, 2001 yılında Avrupa Kadınların Tiyatrosu Festivali’nde büyük ödüle değer görülmüştür. Manik- depresif rahatsızlığı olan bir kadının monologlarından oluşan bu oyun, toplumsal problemleri; ruh sağlığı bozuk bir kadın üzerinden irdeliyor. Kara komedi türündeki oyun, seyirci ile ruhsal bozuklukları olan kişilerin arasında bir empati bağı kurmayı hedeflerken; ‘Normal olan ne?’ , ‘Kim deli, kim akıllı?’ gibi sorulara cevap arıyor.

    Yazan: Vala THORSDOTTIR

    Yöneten: Dicle ALKAN

    Oynayan: Dicle ALKAN

    Hareket Düzeni: Deniz KARATAŞ

    Müzik: Cenk ŞAHİNALP

    Kostüm Tasarım: Çağla ERKMEN

    Afiş Tasarım: Batuhan GÜVEN

    Çeviren/Uyarlayan: Semih ÇELENK

    Lütfen almak istediğiniz tarihi seçiniz
    Antalya - Panda Sahne

    ***Panda Sahne etkinliklerinde ücret iadesi yapılmamaktadır.
    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Çatıdaki Yarasa Biletleri ve Fiyatları

    AntalyaÇatıdaki Yarasa Antalya Biletleri

    AdresPanda Sahne
    60,00 TL'den başlayan fiyatlarla
    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü