Binlerce etkinlik ve mekanı keşfet...
Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    Şehrini Keşfet #Şehrine Özel Etkinlikler
    -

    Çekirgenin Anekdotları Spritüel Stand Up

    • Stand up

    Çekirgenin Anekdotları Spritüel Stand Up​

    Stand up gösterisi: 15.00-16.30  
    Kitap imzalama : 17.00-18.30 

    Biz nerede olursak olalım birbirimizi tanırız ,buluruz.Ben seni görürüm ,sen beni algılarsın.Biletin kesilmişse ve SEN kendini arıyorsan bu ALAN,her daim senin için sana davet çıkartır.Farket sadece etrafındaki mesajları .Sen ,9 çeyrek yolcusu musun? Türün bilinç yolcusu mu yoksa bilinçsizliğin figüranı mısın ya da kutupluluğun savunucusu bilinç karşıtı mısın?
    Kendini bildiğinde VARSIN yoksa oynarsın başka hikayelerde rol çaldıkça? Sahi  SEN KİMSİN ⁉️Gerçek KİM OLduğunu bilmek ister misin ? Bunun için Çekirgenin Anekdotları Spritüel Stand up hayallerinin ötesinde bir DAVET tir.Hadi gel birlikte ağlayalım ,gülelim ,düşünelim ve BİZ bilincinde olmaya izin verelim NE dersin⁉️

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz. 
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir. 
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır. 
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu