-

Cesur Kardeşler

60 dakika
  • Çocuk Oyunu

Cesur Kardeşler

Günün birinde bir kral, doğum gününde en güzel elbiseyi giyerse halkının daha mutlu olacağına inandırılır. Mutsuz olan halkından bir haber yaşamaya başlar ve tek derdi doğum gününde giyeceği elbise olur.

Kralının neden böyle yaptığını sorgulayan Deniz ve Mutluluklar Ülkesi’nden gelen Barış’ın yolu bir gün kesişir. “Biz de eskiden sizin gibi çok mutlu bir ülkeydik” cümlesi ile başlayan umutsuzluk, Barış’tan gelen ufak bir cesaret kıvılcımıyla yerini kocaman bir umuda dönüştürecektir. O cesaret, bu iki genci kral terzisi bile yapacaktır. Asıl soru şu: Terziler gerçekten kendi söküğünü dikebilir mi?

 

Yazan: Mete ÖZMEN
Yöneten: Fatoş İpekdal Özbenli
Dekor Tasarım ve Uygulama: İlknur Dalgıç Tekbaş
Müzik Düzenleme: Deniz Gömeç
Afiş Tasarım: S. Simay İstif
Oyuncular: Şeyma Özberk, Burcu Arslan, Oktay Genç, Semra Şimşek, Mete Özmen

Etkinlik Süresi: 1 Saat
Ayrıntılı Bilgi: kucukellersahne.com

- Etkinlik alanına gelirken Aşı Kartı veya en geç 48 saat öncesinden yapılmış PCR test sonucunuzu yanınızda bulundurmanızı rica ederiz. Aşı Kartı veya PCR sonucu olmayan misafirlerimiz etkinlik alanına kabul edilemeyecektir. 
- Katılımcılar/izleyiciler COVID-19 kapsamında alınan kurallara uymalıdır.
- Katılımcılar/izleyiciler alana girerken muhakkak maske takmalı ve etkinlik süresince maskelerini çıkarmamalıdır. Maske takma konusunda gereken hassasiyeti göstermeyenler uyarılmalıdır. Maske takmamakta ısrar edenler etkinlik alanı dışına çıkartılacaktır.
 

Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü