Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Cesur Moni Kelimelerin Peşinde

    Mozart PSM İzmir Ege Perla Sahnesi. Ozan Abay Caddesi, Çınarlı Mahallesi No:8, KONAK / İZMİR 19 Şubat 2023 Pazar
    35 dakika
    • Tiyatro
    • Çocuk Tiyatrosu

    Cesur Moni Kelimelerin Peşinde

    Yaş : 5+

    Bir varmış bir yokmuş zaman, zamanı çağırmış. Zamanların birinde Aster şehri varmış ve bu şehirde yaşayanlar çöplerini yere atmaya başlamış. Gün geçtikçe daha fazla çöple kaplanmış şehir. Kelimeler anlamını yitirmiş ve çaresiz kalmış. Bu anlamsızlıktan sıkılan kelimeler, harekete geçerek çöp poşetlerine atlayıp Aster şehrini terk etmiş. Şehir kelimesiz kalmış. İşte tam o anda cesaret çocukların yanına gelmiş. Bu dünyada her şeyi merak eden çocuklar için Cesur Moni kelimelerin peşine düşmüş.

    Soru sormak ve cevap bulmak adına yola çıkılan bu oyunda ''kelimeler olmasaydı'' sorusuna doğanın içinden, insan doğasının içinden ve çocuk ruhundan ilham alarak olumsuz bir durumdan çıkma becerisini neşeli bir şekilde anlatır.

    Yazan - Yöneten: Özlem Polat
    Oyuncular: Beste Polat, Özlem Polat 
    Müzik: Barış Çetin 
    Dekor uygulama: Ayhan polat 
    Kukla:Kukla Fabrikası ve Berfin Akbaş
    Afiş tasarımı ve illüstrasyonu: Tuğçe Sarıdede 

    Lütfen almak istediğiniz tarihi seçiniz
    İzmir - Mozart PSM (Ege Perla)

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletiniz mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak ise, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçmenizi rica ederiz, aksi takdirde biletinizin iptal işlemi gerçekleştirilememektedir.
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Cesur Moni Kelimelerin Peşinde Biletleri ve Fiyatları

    İzmirCesur Moni Kelimelerin Peşinde İzmir Biletleri

    AdresMozart PSM (Ege Perla)
    60,00 TL'den başlayan fiyatlarla
    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü