Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Çevre Yarışları

    ÇANKAYA SAHNE-Remzi Oğuz Arık Mah. Paris Cad. 49/B/A Çankaya/ANKARA (Şili Meydanı) 0312.428 28 22-212 22 43 28 Ocak 2023 Cumartesi
    55 dakika
    • Çocuk Oyunu

    Çevre Yarışları

    SEYİRCİLERİN GİŞEDEN BİLETLERİNİ EN GEÇ 19.30'DA ALMALARI GEREKTİĞİ KONUSUNUN BELİRTİLMESİNİ RİCA EDERİZ. 

    Süre : 55 Dk.
    Yaş Sınırı : Her yaştan izleyici katılım sağlayabilir.

    Kaplanlar çalışarak ve emek vererek çevreden kağıt toplayıp biriktirmektedir. Amaçları topladıkları kağıtları belediye’ye teslim etmek ve karşılığında kitap almaktır. Sırtlanlar’ın amacı da kağıt biriktirmektir. Fakat onlar çalışmadan başkalarının, özellikle de Kaplanların toplamış olduğu kağıtları alarak bu işi sürdürmektedir. Bunu fark eden Kaplanlar, bu işin güzel bir şekilde yani kavga etmeden çözülmesi için Sırtlanları yarışmaya davet ederler. Kazanan takım diğer takımın toplamış olduğu kağıtları ve biriktirme çadırının sahibi olacaktır. Seyirciler içinden seçilecek çocuklarında takımların mücadelesine katılmasıyla oyunumuz daha da eğlenceli bir hal alacak ve birlik, beraberlik ve çevre temizliğinin önemi vurgulanarak oyunumuz son bulacaktır…

    Oyuncular: EMRE KAYMAK, OĞULCAN TURAL , UĞUR ATAMAL,HAZAN KÜBRA HAZAN, AKAY AKYILDIZ, YAĞMUR EVİN

    Yazan:OĞULCAN TURAL

    Yöneten: EMRE KAYMAK

    Lütfen almak istediğiniz tarihi seçiniz
    Ankara - Çankaya Sahne

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletiniz mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak ise, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçmenizi rica ederiz, aksi takdirde biletinizin iptal işlemi gerçekleştirilememektedir.
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Çevre Yarışları Biletleri ve Fiyatları

    AnkaraÇevre Yarışları Ankara Biletleri

    AdresÇankaya Sahne
    70,00 TL'den başlayan fiyatlarla
    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü