-

Che’nin Vedası

İstanbul - Kadıköy Halk Eğitim Merkezi 1 ve salon daha 18 Şubat Cuma - 19 Nisan 2022 Salı
  • Tiyatro

Che’nin Vedası

Kumbara Görsel Sanatlar tiyatrosunun yapımını üstlendiği ve Vural Bingöl'ün tüm gerçekliğiyle ve farklı bir bakış açısıyla ele alarak yazdığı, aynı zamanda seyirciden övgüler aldığı sahne performansıyla oynadığı "CHE'nin VEDASI" isimli tek kişilik tiyatro oyunu seyirciyle buluşuyor.
Küba devriminin öncüsü ve simgelerinden birisi olan Dr. Ernesto Guevara de la Serna. Tüm dünyanın ve bizlerin bildiği ismiyle Kumandan Che!
CHE’nin VEDASI
Ben Ernesto de la Serna
Büyük ve kirli düzene açtığımız bir savaştı bizimkisi. Eşitlik ve Özgürlüktü istediğimiz; tüm insanlar için! Ve bu yolda çıktık yürüyüşümüze, bütün gücümüzle…
Sesim çıkmayana , zayıf vücudum delik deşik olana dek sürdürdüğüm mücadelemde belki de en zoruydu uğruna savaştıklarımın beni sırtımdan vurması…
Sizin deyiminizle Ben Che Guevara! Asla hak edilmemiş bir sonun büyük kahramanı…
Ve karşınızda tüm gerçekliği ile sizi derinden etkileyecek hikâyem…
 

Yazan : Vural BİNGÖL
Yöneten : Arzu BİNGÖL
Sanat Yönetmeni : Andrea BAHAR
Sahne Tasarım : Sırrı TOPRAKTEPE
Işık Tasarım : Ömer İZGİN
Ses : Emre BULUT / Uygar BAHA
Dekor : Kamil VATANSEVER
Fotoğraf : Volkan ERKAN
Afis Tasarım : Uğur İNCEKARA
Medya Sponsoru : Ulusal Radyo
Oynayan : Vural BİNGÖL
 

Lütfen almak istediğiniz tarihi seçiniz
İstanbul Anadolu - Kadıköy Halk Eğitim Merkezi
Ankara - Meb Şura Salonu

• Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
• Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz. 
• Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir. 
• Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır. 
• Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
• Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü