Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Cici ile Bibi

    40 dakika
    • Çocuk Oyunu

    Cici ile Bibi

    Yaş Sınırı: 3 ile 10 yaş arası için uygundur.

    Oyun Başlama Saatinden Sonra Salona İzleyici Alınmamaktadır.

    Cici İle Bibi gezmeye çıktıklarında istemeden de olsa çok güzel bir orman keşfederler. Bibinin yaramazlıkları başlarına iş açar. Bol maceralı, eğlenceli bu oyunda, kişisel bakımın, temizliğin özendirilmesi, kitap okumanın teşviki gibi konular Cici İle Bibi üslubuyla anlatılmaktadır

    Yazan ve Yöneten: Mert Yaran 

    Oyuncular: Tuçe Davran, Mert Yaran 

    Teknik Ekip: Hüseyin Sert, İzzet Yaran 

    Yapım: Tiyatro İzmir 

    • Oyun Başlama Saatinden Sonra Salona İzleyici Alınmamaktadır.

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
     
    • Biletiniz mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak ise, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz.
     
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.
     
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
     
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
     
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü