Binlerce etkinlik ve mekanı keşfet...
Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    Şehrini Keşfet #Şehrine Özel Etkinlikler
    Çıkmaz Sokak.

    Çıkmaz Sokak.

    05 Nisan Çarşamba - 19 Nisan 2023 Çarşamba
    • Dram

    Çıkmaz Sokak

    Yaş Sınırı: 12+

    Yunanistan’da gerçekleşen “Albaylar Cuntası” döneminde   yaşanan darbe sürecini ve bu süreçte yaşamı karartılan bir çok insanın dramını ve bir genç kızın  işkencecisi ile yüzleşmesi ele alınıyor,  Yunanistan'daki askeri darbeden hareketle, askeri darbeler eleştiriliyor ve işkence ve işkenceciler sorgulanıyor. "İşkence görenin, işkenceciye işkence uygulaması insani bir davranış mıdır" sorusuna, izleyiciden yanıt isteyerek, herkesin işkence karşısında etkin bir tavır almasını önermektedir.

    Yazan: Tuncer Cücenoğlu
    Yöneten: Turgay Ön
    Yardımcı Yönetmen: Ali Okyar
    Oynayanlar
    Spanos : Ali Okyar
    Celika: Şermin Şekeroğlu
    Lilika : Zeynep Uçucu Günay
    Işık: Celalettin Aksoy
     

    Lütfen almak istediğiniz tarihi seçiniz
    Ankara - Çankaya Belediyesi Yılmaz Güney Sahnesi
    Ankara - Bambu Sahne

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletiniz mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak ise, en geç etkinlik saatinden 48 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçmenizi rica ederiz, aksi takdirde biletinizin iptal işlemi gerçekleştirilememektedir.
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Çıkmaz Sokak. Biletleri ve Fiyatları

    AnkaraÇıkmaz Sokak. Ankara Biletleri

    Organizasyon Özgür Sahne
    120,00 TL'den başlayan fiyatlarla
    AdresBambu Sahne
    Organizasyon Özgür Sahne
    120,00 TL'den başlayan fiyatlarla
    AdresBambu Sahne
    Organizasyon Özgür Sahne
    120,00 TL'den başlayan fiyatlarla