Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Cimri.

    Bostanlı, 1735. Sk. No:119/A, 35590 Karşıyaka/İzmir 22 Şubat 2023 Çarşamba
    80 dakika
    • Komedi

    Cimri

    Tek perde Komedi
    Yaş sınırı:
    13+
    Süre: 80 Dk.

    Moliere’in ölümsüz ve zamansız eseri Cimri’nin kahkahalarla dolu günümüz uyarlaması, Kumpanya Sahnesi’nde! Her şeyin aşırısı zarar ise, cimriliğin, savurganlığın, hatta aşkın da fazlası zarar mıdır? 

    ***Oyun başladıktan sonra içeri seyirci alınamamaktadır.

    Yazan: Moliere
    Yöneten: Mert Bulut
    Oyuncular: Batuhan Halimoğlu, Berna Canpolat, Dilek Kayrelioğlu, Doüuş Yıldız, Ercan Sefacı, Hakan Mert Önder, Hilal Vitaş, Berkan Kısabacak, Merve Aslan Özdemir, Mesut Küçük, Sefkan Ertekin

    Lütfen almak istediğiniz tarihi seçiniz
    İzmir - Akıl Fikir Kumpanyası Bostanlı Sahnesi

    Oyun başladıktan sonra içeri seyirci alınamamaktadır.

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletiniz mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak ise, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçmenizi rica ederiz, aksi takdirde biletinizin iptal işlemi gerçekleştirilememektedir.
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Cimri. Biletleri ve Fiyatları

    İzmirCimri. İzmir Biletleri

    100,00 TL'den başlayan fiyatlarla
    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü