Binlerce etkinlik ve mekanı keşfet...
Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    Şehrini Keşfet #Şehrine Özel Etkinlikler
    Çingeneler Zamanı Muzikali - Ederlezi

    Çingeneler Zamanı Muzikali - Ederlezi

    08 Haziran Perşembe - 17 Temmuz 2023 Pazartesi
    • Tiyatro

    Çingeneler Zamanı Muzikali - Ederlezi

    Yaş Sınırı: 12+
    Oyun Süresi: 2 saat/2 perde

    Sinema eleştirmenleri tarafından bir başyapıt olarak kabul gören, 1988 yılında Emir Kusturica ’nın Yönetmenliğini ve senaristliğini yaptığı Çingeneler Zamanı Filminin uyarlaması niteliği taşıyan ve Kumbara Görsel Sanatlar Tiyatrosu'nun prodüksiyonunu üstlendiği “ÇİNGENELER ZAMANI MÜZİKALİ” tekrar sahnede seyircisiyle buluşuyor.

    Tüm saflığıyla aşkını, sahip olduklarınla yaşamak mı, zengin bir hayata sahip olmak için yavaş yavaş saflığına ve yaşamına olan inancını yitirerek tüm sevdiklerini kaybetmek mi? 1980’lerin Yugoslavya’sında her daim neşe ile yaşayan ancak yüzlerine baktığımızda her bir çizgide hüzünlerini görebildiğimiz çingenelerin aşkları, ayrılıkları, neşeleri, acılarıdır; zaman zaman güldürüp, zaman zaman da hüzünlendiren…

    Kızını kaybetmiş iki torununa hayatını adamış bir büyükanne ve başından bela eksik olmayan oğluyla yaşayan bir annedir Hatica…

    Tüm saflığıyla aşık olan ancak büyükannesinin kararıyla kardeşi için yollara düşen, zengin olmak hayaliyle kalbindeki beyazı siyaha çeviren bir torun olan Perhan ve hayallerindeki Hollywood’a ulaşmak isterken sahip olduğu saf aşkı kaybeden genç bir çingene kız olan Azra’nın hikayesidir anlatılan…

    Yapım: Kumbara Görsel Sanatlar
    Yazan: Emir Kusturica, Gordan Mihic
    Uyarlayan: Andrea Primavera
    Yönetmen: Vural Bingöl
    Sanat Yönetmeni: Andrea Primavera
    Müzik Yönetmeni: Canan Günçer
    Dekor Tasarım: Sırrı Topraktepe
    Kostüm & Aksesuar Tasarım: Erkan Mercan
    Işık Tasarım: Ömer İzgin
    Ses Müh.: Uygar Baha Ergün
    Supervisor: Arzu Kurnaz
    Afiş Tasarım: Geppetto Design
    Oyuncular: Andrea Bahar, Gamze Metin, Nilüfer Ömürlü, Oğuz Tabak, Seymur İlham, Tuvana Ceylan, Erhan Yaman, Vural Bingöl, Ezgi Eneç, Ayça Ergün, Kamala Mustafayeva Tabak, Merdis Uçkan 

    Lütfen almak istediğiniz tarihi seçiniz
    İstanbul Avrupa - Ataköy Yunus Emre Kültür M Müşfik Kenter Sahnesi
    İstanbul Avrupa - Trump Sahne

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletiniz mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak ise, en geç etkinlik saatinden 48 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz. 
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir. 
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır. 
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir. 

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Çingeneler Zamanı Muzikali - Ederlezi Biletleri ve Fiyatları

    İstanbul AvrupaÇingeneler Zamanı Muzikali - Ederlezi İstanbul Avrupa Biletleri

    Organizasyon Kumbara Görsel Sanatlar
    200,00 TL'den başlayan fiyatlarla
    AdresTrump Sahne
    Organizasyon Sanart
    150,00 TL'den başlayan fiyatlarla