Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    'Çirkin Ördek Yavrusu'

    Yüzüncüyıl, Arena AVM, Uğur Mumcu Blv. D:Kat:1, 16120 Nilüfer/Bursa 5 Şubat 2023 Pazar
    40 dakika
    • Çocuk Oyunu

    'Çirkin Ördek Yavrusu'

    Yaş Sınırı: 4+

    Andersen'in 'Çirkin Ördek Yavrusu' adlı masalından esinlenerek hazırlanmıştır.
    Orjinal masaldan farklı olarak, fiziksel güzellik kavramını ikinci plana alarak, diğerlerinden farklı olan bir ördek yavrusunun kendini bulma ve cesaret kazanma yolculuğunu ele alır.

    Uyarlayan ve Yöneten: Necati Arpacı
    Kukla Tasarımı: Erdinç Sakin
    Canlandıranlar: Esra Güneş, Necati Arpacı, Eren Üstüner

     

    Lütfen almak istediğiniz tarihi seçiniz
    Bursa - Arena Sahne Blackbox

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletiniz mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak ise, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçmenizi rica ederiz, aksi takdirde biletinizin iptal işlemi gerçekleştirilememektedir.
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    'Çirkin Ördek Yavrusu' Biletleri ve Fiyatları

    Bursa'Çirkin Ördek Yavrusu' Bursa Biletleri

    AdresArena Sahne Blackbox
    70,00 TL'den başlayan fiyatlarla
    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü