Binlerce etkinlik ve mekanı keşfet...
Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    Şehrini Keşfet #Şehrine Özel Etkinlikler
    -

    ÇİZMELİ KEDİ - KÖŞE BUCAK SANAT

    Bağlar, Hilmi Çakmakçı Cd. No:51, 32100 Isparta Merkez/Isparta 27 Mart Pazartesi - 28 Mart 2023 Salı
    • Çocuk Oyunu

    ÇİZMELİ KEDİ - KÖŞE BUCAK SANAT

    Çocuk Oyunu

    Lütfen almak istediğiniz tarihi seçiniz
    Isparta - Isparta Belediyesi Kültür Merkezi Gül Salonu

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletiniz mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak ise, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçmenizi rica ederiz, aksi takdirde biletinizin iptal işlemi gerçekleştirilememektedir.
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

     

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    ÇİZMELİ KEDİ - KÖŞE BUCAK SANAT Biletleri ve Fiyatları

    IspartaÇİZMELİ KEDİ - KÖŞE BUCAK SANAT Isparta Biletleri

    Organizasyon Özel Tiyatrolar
    15,00 TL'den başlayan fiyatlarla
    Organizasyon Özel Tiyatrolar
    15,00 TL'den başlayan fiyatlarla