Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Çizmeli Kedi ve Pamuk Prenses Dünya Turunda

    45 dakika
    • Müzikli Çocuk Oyunu

    Çizmeli Kedi ve Pamuk Prenses Dünya Turunda 

    Süre: 45 dk.

    Yaş Sınırı : 4 Yaş ve üzeri

    Masallarından sıkılan Pamuk Prenses ve Çizmeli Kedi arkalarına bakmadan  hikayelerinden kaçarken birbirlerinin yoluna çıkarlar. Ama  herkes her yerde onları aramaktadır ve iki kahraman iş birliği yapıp bir dünya atlasının arasına saklanırlar. Bakalım bu iki kahramanı hangi ülkeler, hangi farklı kültürler beklemektedir? Gülmenin, dansın ve müziğin iç içe  geçtiği bu keyifli çocuk oyunu, bazı ülkeleri görmeden gezme şansını sunduğu gibi dünyanın her bir  ülkesinin güzelliğini  de gözler önüne sermektedir. Kahramanlarımızın bu macera dolu serüvenine sizler de katılmak ister misiniz?

    Yazan ve Yöneten: Emel Bala

    Dekor – Kostüm Tasarımı: Meliha Eda Bayburtlu

    Müzik: Cem İdiz

    Işık Tasarımı: Önder Faruk Buldu

    Afiş Tasarımı: Murteza Albayrak

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz. 
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir. 
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır. 
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü