Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Çizmeli Kedi'

    • Çocuk Oyunu

    Çizmeli Kedi

    Süre : İki Perde

    Yaşlı değirmenci, oğluna miras olarak Çizmeli Kedi'yi bırakmış. Bu kedi sıradan bir kedi değil;konuşan, dans eden, şarkı söyleyen çok akıllı bir kediymiş. Sahibi Riki'nin durumuna üzülen Çizmeli Kedi bir plan kurmuş; Riki'nin kuyuya girip soyulmuş numarası yapmasını istemiş. O sırada yoldan geçen kralın arabasının önüne atlayıp, sahibi Kont Karabaş'ın soyulduğunu söylemiş. Kral ve adamları Riki'yi kurtarmışlar. Bu sayede Riki prensesle tanışmış. Bu tanışma sonucunda her şey Çizmeli Kedi'nin istediği gibi gelişmiş.

    Yazan - Yöneten : Sabahattin Mutluer

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz. 
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir. 
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır. 
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü