Binlerce etkinlik ve mekanı keşfet...
Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    Şehrini Keşfet #Şehrine Özel Etkinlikler
    Çizmeli Kedi - Çocuk Oyunu

    Çizmeli Kedi - Çocuk Oyunu

    Mithatpaşa caddesi No:18 KIZILAY / ANKARA Tel: 0 (312) 432 27 46 4 Haziran 2023 Pazar
    45 dakika
    • Çocuk Oyunu

    Çizmeli Kedi - Çocuk Oyunu

    Yaş Sınırı: 3+

    Sarayda yaşayan Tüylü Pati birgün cezalandırılır ve saraydan kovulur. O artık hiç bilmediği dış dünyada yaşamaya mecburdur. Şanslı ve akıllı kedimiz 'Tüylü Pati' şansının da yaver gitmesiyle bir grup azılı haydudun yakalanmasına yardımcı olur. Böylelikle tüm şehirde ünlenmeye başlamıştır. Ünü bir efsaneye döner ve adı da 'Kahraman Çizmeli Kedi' olur. Ancak sevimli kedimiz saraydaki arkadaşlarını çok özlemiştir ve onların yanına gitmek istemektedir. Bunun için yakın arkadaşı 'Rüzgar' ile bir plan yapar ve tüm komiklikler ve heyecan dolu bir serüven bundan sonra başlar.

     

    Lütfen almak istediğiniz tarihi seçiniz
    Ankara - Devlet Tiyatroları 75 Yıl Sahnesi

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletiniz mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak ise, en geç etkinlik saatinden 48 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçmenizi rica ederiz, aksi takdirde biletinizin iptal işlemi gerçekleştirilememektedir.
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Çizmeli Kedi - Çocuk Oyunu Biletleri ve Fiyatları

    AnkaraÇizmeli Kedi - Çocuk Oyunu Ankara Biletleri

    Organizasyon Tiyatro Cafe
    60,00 TL'den başlayan fiyatlarla