Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Çok Düzgün Bir Kız - Seda Cabi

    Adres: Sinanpaşa, Şht. Asım Cd. No:42, 34353 Beşiktaş/İstanbul 11 Şubat 2023 Cumartesi
    • Stand up

    Çok Düzgün Bir Kız - Seda Cabi 

    Tek Kişilik Stand Up 

    Yaş Sınırı : 18+

    Süre : 120 dk. / 2 Perde

    Çevresindeki herkesin “Çok Düzgün Bir Kız” diye tarif ettiği Seda Cabi, yaşadıklarını kendi bakış açısından anlattığı tek kişilik gösterisi ile sahnesinde olacak.

    Lütfen almak istediğiniz tarihi seçiniz
    İstanbul Avrupa - Mentalist Pub

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletiniz mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak ise, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçmenizi rica ederiz, aksi takdirde biletinizin iptal işlemi gerçekleştirilememektedir.
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Çok Düzgün Bir Kız - Seda Cabi Biletleri ve Fiyatları

    İstanbul AvrupaÇok Düzgün Bir Kız - Seda Cabi İstanbul Avrupa Biletleri

    AdresMentalist Pub
    120,00 TL'den başlayan fiyatlarla
    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü