Binlerce etkinlik ve mekanı keşfet...
Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    Şehrini Keşfet #Şehrine Özel Etkinlikler
    • Türkçe
    • English
    • Hrvatski
    • Shqip
    Çok Gezentiler Gelmiş

    Çok Gezentiler Gelmiş

    • Komedi

    Çok Gezentiler Gelmiş

    Yayın hayatına 2014’te başlayan Çok Gezenti, ekranların hali hazırda yayındaki en uzun soluklu seyahat programıdır. Burak Akkul ve Seda Akkul, bugüne kadar 70'den fazla ülkede 150 şehri çekip, bu maceralarını "dünyayı gezen bir çiftin seyahat hayatı" şeklinde hoş bir dille yayınlamışlardır.

    Bu 8 yıllık maceraların elbette bir de “kamera arkası” vardır… Bir stüdyo programının bile yayınlanmamış pek çok komik ve ilginç olayı olduğunu düşünürsek; dünyanın dört bir yanında çekim yapan bir programın maceraları, elbette sayılamayacak kadar çok olacaktır. O zaman müjdeyi verelim: Edirne’den Çin’e, Sivas’tan Amsterdam’a uzanan Çok Gezenti’nin, anlatılmamış- yayınlanmamış maceraları; Burak Akkul ve Seda Akkul’un kendi ağzından sahnelere geliyor.  

     İroni Yapım Organizasyon aracılığıyla “Çok Gezentiler Gelmiş” adıyla sahnelerde izleyicisiyle buluşacak olan Seda ve Burak Akkul “dünyayı birlikte gezen evli bir çiftin özel hayatını ve maceralarını” eğlenceli bir dille anlatacaklar… Bu sahne şovuyla Çok Gezentiler, Türkiye'deki hayranlarına bu kez, dünyanın bir ucundan değil, tam karşılarından seslenecekler.

    Çok Gezentilerin duyulmamış pek çok komik macerası, aile hayatları ve seyahat hayatları, görülmemiş kamera arkası videolar eşliğinde, çok yakında “Çok Gezentiler Gelmiş”te! 

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.

    • Biletiniz mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak ise, en geç etkinlik saatinden 48 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçmenizi rica ederiz, aksi takdirde biletinizin iptal işlemi gerçekleştirilememektedir.

    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.

    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.

    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.

    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

     

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu