Binlerce etkinlik ve mekanı keşfet...
Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    Şehrini Keşfet #Şehrine Özel Etkinlikler
    Çok Güzel Hareketler 2

    Çok Güzel Hareketler 2

    Harbiye, Taşkışla Cd. No:8, 34367 Şişli/İstanbul 19 Haziran 2023 Pazartesi
    • Komedi

    Çok Güzel Hareketler 2

    Yaklaşık 2 yıl boyunca sahne, senaryo ve oyunculuk eğitimlerinden geçen ve 3 sezondur BKM’de kapalı gişe oynayan  Çok Güzel Hareketler 2, Eser Yenenler kaptanlığında seyirciyle buluşmaya devam ediyor.
    Bkm Mutfak’ın 20 kişiden oluşan ekibi, 19 Haziran’da Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava’da kahkaha dolu skeçleriyle seyirci karşısında olacak.
     

    Lütfen almak istediğiniz tarihi seçiniz
    İstanbul Avrupa - Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Sahnesi

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletiniz mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak ise, en geç etkinlik saatinden 48  saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz. 
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir. 
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır. 
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir. 

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Çok Güzel Hareketler 2 Biletleri ve Fiyatları

    İstanbul AvrupaÇok Güzel Hareketler 2 İstanbul Avrupa Biletleri

    AdresHarbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Sahnesi
    Organizasyon Gergedan Yapım
    300,00 TL'den başlayan fiyatlarla