Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    D-21 Deniz'e Mektup (EBB)

    90 dakika
    • Tiyatro

    D-21 Deniz'e Mektup (EBB)

    Süre : Tek Perde,11 Tablo - 90Dk.
    Yaş Sınırı : 9+

    D 21… bir cezaevi koğuşu… Birbirinden farklı 8 mahkûm… Umut’u kaybettiklerinde Deniz’e sarıldıkları bir hikâye… Çaresiz günlerin birinde koğuşa bir mektup gelir. Mehmet’in 9 yaşındaki kızı Deniz, âşık olmuştur. Tüm koğuş artık onun için hayata sarılacaktır. Fakat şimdi kim kime yardım edecek?

    Yazan - Yöneten: Emre BASALAK
    Müzik: Ekin ETİ
    Dekor- Kostüm Tasarım: Anıl IŞIK
    Işık Tasarım: Mustafa KALA
    Koreograf: Ayşegül ERKUTAY
    Yönetmen Yrd.: Ercüment YILMAZ
    OYNAYANLAR
    Sermet YEŞİL
    Özgür ONAN
    Mete AYHAN
    Emre DEMİRCİ
    Yalçın ÖZEN
    Mustafa KILIKCI
    Murat DANACI
    Sinan AKTEZCAN
    Bedri ADAR

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletiniz mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak ise, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçmenizi rica ederiz, aksi takdirde biletinizin iptal işlemi gerçekleştirilememektedir.
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü